93,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 11
93,000 € (2,385 €/m²)
39 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se jednosoban namješten stan, površine 39m2 na Starom aerodromu u Podgorici.

Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade u Mojkovačkoj ulici. Dostupan je javni parking. Zgrada je smještena u mirnom dijelu grada, dok su na svega par minuta udaljenosti marketi, banka, TC ''Forum'', apoteka i ostali sadržaji.

Stan je u potpunosti renoviran prije 2 godine. Lijepo je koncipiran, ušuškan i sjeveroistočno orijentisan.

Struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, spavaća soba i kupatilo.

U listu nepokretnosti upisana kvadratura je 26m2. Vlasništvo je 1/1, uredni papiri.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560276
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

39m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2384.62 €

Učešće 18,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
451 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
74,400 €
Učešće
18,600 €
Ukupna kamata
33,804 €
Ukupno plaćanje
108,204 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 10.39% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2661.22 €/m²

Ova nekretnina je 13.51% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 45 m²

2,661 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

39m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Puerta real estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica

165,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 2 kupatila 69