738,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora - image 12
738,000 € (7,029 €/m²)
105 m²
1 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Prve golf rezidencije THE PEAKS, Luštica Bay. Uplata 10% – vrijedi do 28.03.2024.
Peaks je najambiciozniji projekt Luštica Bay. Ovdje će se nalaziti prvi golf teren u Crnoj Gori.Botanika će biti prvi stambeni kompleks u premium-kvartu The Peaks. Kompleks uključuje vile, gradske kuće s privatnim bazenima i apartmane s 1-3 spavaće sobe.
Površina objekta: od 105 m2 do 264 m2Raspon cijena: od 738.000 € do 2.508.000 €.
Nekretnina u rezidenciji Botanika dostupna je za kupnju u izgradnji.
Naša preporuka:
Apartman sa 1 spavaćom sobom i velikom terasom.
Površina stana – 105,45 m2. Od toga unutarnji – 62,77 m2 plus terasa – 42,68 m2.
Stan se sastoji od dnevnog boravka sa velikom terasom, prostrane spavaće sobe, velike kupaonice i gostinjskog wc. Prekrasan pogled na more!
Rezidencije Peaks predstavljaju sklad tradicionalne crnogorske arhitekture i modernog dizajna koji koristi prirodne materijale. Smještene u pozadini prekrasnih pogleda, rezidencije imaju udobne unutarnje prostore, elegantne kamene lukove i zasjenjene terase.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
229537
Objavljeno
24.03.2024
Ažuriran
09.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

105m²

Sobe

1

Kupatila

2

Sprat

Prvi

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 7028.57 €

Učešće 147,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,578 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
590,400 €
Učešće
147,600 €
Ukupna kamata
268,250 €
Ukupno plaćanje
858,650 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 56.62% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4487.55 €/m²

Ova nekretnina je 96.23% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 54 m²

4,488 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
780

Kvadratura

105m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LA

Luxury Adriatic

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat