210,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kalimanj, Tivat - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kalimanj, Tivat - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kalimanj, Tivat - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kalimanj, Tivat - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kalimanj, Tivat - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kalimanj, Tivat - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kalimanj, Tivat - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kalimanj, Tivat - image 8
210,000 € (5,250 €/m²)
40 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Kalimanj, Tivat

Kalimanj, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
238563
Objavljeno
17.04.2024
Ažuriran
04.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Agencija

Forte Mare

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5250.00 €

Učešće 42,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,018 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
168,000 €
Učešće
42,000 €
Ukupna kamata
76,331 €
Ukupno plaćanje
244,331 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Tivat

Kalimanj
Tivat

Cijena ove nekretnine je 65.45% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Kalimanj

Prosječna cijena: 3173.08 €/m²

Ova nekretnina je 27.8% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Kalimanj

Prosječna veličina: 55 m²

Kvadratura

40m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Forte Mare

Slične nekretnine

Premium Stan in Kalimanj

Prodaja, trosoban stan, 99m², Kalimanj, Tivat

399,000 €

Kalimanj

3 sobe 2 kupatila 99
Prodaja, trosoban stan, 99m², Kalimanj, Tivat
Premium Stan in Kalimanj

Prodaja, trosoban stan, 99m², Kalimanj, Tivat

399,000 €

Kalimanj

3 sobe 2 kupatila 99