320,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat - image 12
320,000 € (5,246 €/m²)
61 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Centar, Tivat

Centar, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Smješten u maloj stambenoj zgradi u Gornjem Kalimanju; na kratkoj pješačkoj udaljenosti do šetališta uz more (cca. 400m), centra grada (400m) i Porto Montenegro (cca. 1km).

Dvosoban stan ukupne površine 84m2 nalazi se na prvom spratu. Unutrašnja površina od 64m2 sastoji se od otvorenog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, jedne ostave. Ima prostranu terasu od 24,5m2 sa pećnicom za pice i lepim pogledom na more; kao i dodatna stražnja terasa od 10m2.

Stan se prodaje potpuno namješten.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
361991
Objavljeno
09.04.2025
Ažuriran
21.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

61m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Sadržaji

Kuhinja
Hodnik
Opremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5245.90 €

Učešće 64,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,551 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
256,000 €
Učešće
64,000 €
Ukupna kamata
116,314 €
Ukupno plaćanje
372,314 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Tivat

Cijena ove nekretnine je 22.73% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 4274.30 €/m²

Ova nekretnina je 34.3% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 93 m²

4,274 €
Prosječna godišnja cijena
+1%
Trend cijena (godišnje)
399

Kvadratura

61m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Resido Montenegro

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 110m², Centar, Tivat

350,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 110
Prodaja, dvosoban stan, 110m², Centar, Tivat
Premium Stan in Centar