292,600 €
292,600 € (3,800 €/m²)
77 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Stunning 2-bedroom apartment located on the second floor of a luxurious building in Donja Lastva, offers breathtaking views of the sea and surrounding area. The apartment boasts two terraces, both with magnificent sea views. The interior of the apartment is spacious and bright, with large windows that allow natural light to flood the space. The apartment consists of a living room, a kitchen with dining area, two bedrooms, a bathroom and two terraces. The apartment is just a short walk away from the sea. Private parking is provided.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
415843
Objavljeno
25.06.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

77m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3800.00 €

Učešće 58,520 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,418 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
234,080 €
Učešće
58,520 €
Ukupna kamata
106,355 €
Ukupno plaćanje
340,435 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 6.11% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4047.20 €/m²

Ova nekretnina je 11.75% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 87 m²

Kvadratura

77m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat