230,000 €
  • Prodaja, stan, 106m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 106m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 106m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 106m², Tivat, Crna Gora - image 4
230,000 € (2,170 €/m²)
106 m²

Prodaja, stan, 106m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

2-bedroom apartment located in Bonici of 106m2 available for sale.Consists of entrance hallway, living room, dining room and kitchen. 2 bedrooms and 2 bathrooms. Located on the 4th floor. Terrace has a view of the sea. The building does not have an elevator. Parking in front of the building.The apartment is located about 100 meters from the sea.The price of this property is 230,000€For more information regarding this apartment, please give us a call at:+382 68 014 729+382 67 644 328Or email us at: objektarealestate@gmail.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
472852
Objavljeno
24.09.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

106m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2169.81 €

Učešće 46,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,115 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
184,000 €
Učešće
46,000 €
Ukupna kamata
83,601 €
Ukupno plaćanje
267,601 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 47.68% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4147.27 €/m²

Ova nekretnina je 41.59% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

Kvadratura

106m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro