370,000 €
  • Prodaja, stan, 62m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 62m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 62m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 62m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 62m², Tivat, Crna Gora - image 5
370,000 € (5,968 €/m²)
62 m²

Prodaja, stan, 62m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Na atraktivnoj i brzo rastućoj lokaciji Luštice u Tivtu, ovaj stambeni objekat u izgradnji predstavlja izuzetnu investicionu priliku. Smješten na placu površine 303m², objekat se sastoji od dvije jednosobne stambene jedinice i prostrane podzemne garaže, sa neto površinom većeg stana od 62.94m², manjeg 37.45m², i garažnog prostora od 84.46m².

Udaljen svega 500 metara od budućeg golf terena na Luštici, ova lokacija će značajno dobiti na vrijednosti po završetku izgradnje terena — što je čini idealnom za iznajmljivanje, kao i za dalju prodaju. Objekat se trenutno prodaje u cjelini po cijeni od 370.000€, uz mogućnost manje korekcije cijene.

Idejno rješenje je već odobreno, a ovih dana se očekuje odobrenje glavnog projekta. I dalje postoji mogućnost izmjene unutrašnjeg rasporeda — na primjer, objekat se može preurediti u trosobnu kuću — dok spoljašnjost mora ostati u skladu sa renderom koji je dio odobrenog idejnog rješenja. Takođe postoji mogućnost adaptacije garaže u stambeni prostor ili dogradnje potkrovlja, po dogovoru sa kupcem.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
477356
Objavljeno
07.10.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

62m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5967.74 €

Učešće 74,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,794 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
296,000 €
Učešće
74,000 €
Ukupna kamata
134,488 €
Ukupno plaćanje
430,488 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 43.9% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4147.27 €/m²

Ova nekretnina je 17.18% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

Kvadratura

62m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat