189,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat - image 8
189,000 € (2,172 €/m²)
87 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 87m², Donja Lastva, Tivat

Donja Lastva, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povrsine 87m2, na prvom spratu u novom stambenom kompleksu koji se nalazi u jednom od najljepših dijelova Tivta. Stambeni kompleks se nalazi Donjoj Lastvi, u mirnom delu Tivta, okružen zelenilom i prestižnim rezidencijama.

Struktura stana:

Dnevna soba sa kuhinjom: 24,03 m²
Spavaća soba: 10,63 m²
Kupatilo: 3,72 m²
Terasa: 11,75 m²
Dvorište (patio): 40,06 m²
Ukupna površina: 87,31 m²

Prodavnice, restorani, čiste plaže i prestižno šetalište Porto Montenegro — jedna od najelitnijih marina u Evropi — nalaze se na pešačkoj udaljenosti.
Međunarodni aerodrom Tivat udaljen je samo 10 minuta vožnje, što omogućava maksimalnu udobnost putovanja.

Birajući Tivat kao svoj novi dom, postajete deo dinamično rastućeg letovališta sa modernom infrastrukturom, gde je svaki dan ispunjen komforom i novim iskustvima.

Moderna arhitektura, visokokvalitetni materijali i pažljivo osmišljeni rasporedi stvaraju savršen prostor za udoban život.

Prednosti kompleksa:

• Izuzetna lokacija: Na samo nekoliko minuta hoda od plaža, restorana i šetališta Porto Montenegro.

• Kvalitetna završna obrada: Korišćenje prirodnog kamena, sanitarije visokog kvaliteta i klimatizacije poznatih svetskih brendova.

• Funkcionalni rasporedi: Maksimalno iskorišćenje prostora i prirodnog svetla zahvaljujući panoramskim prozorima.

• Profesionalno upravljanje: Kompleksom će upravljati iskusna upravljačka kompanija.

Moguce je kupiti parking mjesto po cijeni 5.000€, garazno mjesto po cijeni 10.000€

Završetak radova April 2026. Godine.

Cijena 189.000 Eur

Detalji o nekretnini

ID oglasa
479178
Objavljeno
10.10.2025
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

87m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2172.41 €

Učešće 37,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
916 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
151,200 €
Učešće
37,800 €
Ukupna kamata
68,698 €
Ukupno plaćanje
219,898 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Donja Lastva

Donja Lastva
Tivat

Cijena ove nekretnine je 49.97% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Donja Lastva

Prosječna cijena: 4342.45 €/m²

Ova nekretnina je 68.3% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Donja Lastva

Prosječna veličina: 52 m²

Kvadratura

87m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Donja Lastva, Tivat

380,000 €

Donja Lastva

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva