199,600 €
  • Prodaja, stan, 49m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 49m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 49m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 49m², Tivat, Crna Gora - image 4
199,600 € (4,073 €/m²)
49 m²

Prodaja, stan, 49m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

1 Bedroom apartment of 48.60m2 is situated in a new building, a few meters away from the sea. Within short walking distance to the Waikiki beach, popular restaurants such as Big Ben and marina Porto Montenegro.It consists of an open plan living room with dining and kitchen area, 1 bedroom, 1 bathroom, and a french balcony.The price of this property is 199,000€Parking available for rent or for purchase.For more information regarding this apartment, please give us a call at:+382 68 029 991+382 68 014 729Or email us at: objektarealestate@gmail.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
485167
Objavljeno
25.10.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

49m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4073.47 €

Učešće 39,920 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
968 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
159,680 €
Učešće
39,920 €
Ukupna kamata
72,551 €
Ukupno plaćanje
232,231 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 1.78% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4147.27 €/m²

Ova nekretnina je 34.55% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

Kvadratura

49m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro