300,000 €
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 4
300,000 € (3,371 €/m²)
89 m²

Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Two-bedroom apartment located on the ground floor of a smaller residential building in Pod Kuk, with its own yard and two covered parking spaces.The area of the apartment is 89 m2 and consists of a living room, kitchen with dining room, two bedrooms, a bathroom, plus a large hallway and two storage rooms (which are not included in the square footage). Yard space of 110m2 belongs to the apartment including the terrace space.The apartment is in the immediate vicinity of the school center and Knightsbridge International School, a few minutes' walk to the large city park, Porto Montenegro and the center of Tivat, overlooking the sea.The price of this property is 300,000 € including the furniture.For more information regarding this apartment, please give us a call at:+382 68 014 729+382 67 644 328Or email us at: objektarealestate@gmail.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
495222
Objavljeno
24.11.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

89m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3370.79 €

Učešće 60,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,454 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
240,000 €
Učešće
60,000 €
Ukupna kamata
109,045 €
Ukupno plaćanje
349,045 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 18.72% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4147.27 €/m²

Ova nekretnina je 18.88% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

Kvadratura

89m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 620m², Porto Montenegro, Tivat

Na Upit

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 620