Na prodaju: elegantan stan sa 2 spavaće sobe u srcu Porto Montenegra
Površina: 136 m² + 20 m² terasa
Prostrana kuhinja sa dnevnim boravkom i panoramskim prozorima, 2 udobne spavaće sobe, 3 moderna kupatila i velika terasa – idealna za jutarnju kafu ili večernje opuštanje.
Premium oprema:
Lokacija:
Stan se nalazi u jednom od najprestižnijih kompleksa u Crnoj Gori – Porto Montenegro.
U blizini: međunarodna engleska škola, luksuzni butici, marina, vrhunski restorani i kafići.
Cijena: 1.350.000 €
Stan
136m²
2
N/A
Agencija
ADRIATIC DREAM ESTATECijena po m²: 9926.47 €
Učešće 270,000 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 54.31% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Porto Montenegro
Prosječna cijena: 6432.91 €/m²
Ova nekretnina je 30.33% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Porto Montenegro
Prosječna veličina: 104 m²
Agencija (posrednik)
ADRIATIC DREAM ESTATE
Registarski broj
38268508080
Lokacija
Tivat
Porto Montenegro
Kvadratura
136m²
Struktura
2 Sobe
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza