528,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat - image 16
528,000 € (8,123 €/m²)
65 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat

Luštica Bay, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Modern One-Bedroom Apartment with Terrace and Private Yard in a new Luštica Bay Heights Residences.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
505405
Objavljeno
20.12.2025
Ažuriran
29.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

65m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 8123.08 €

Učešće 105,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,560 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
422,400 €
Učešće
105,600 €
Ukupna kamata
191,919 €
Ukupno plaćanje
614,319 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Luštica Bay

Luštica Bay
Tivat

Cijena ove nekretnine je 9.78% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Luštica Bay

Prosječna cijena: 7399.27 €/m²

Ova nekretnina je 21.21% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Luštica Bay

Prosječna veličina: 54 m²

Kvadratura

65m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Sothebys Realty

Slične nekretnine

Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, stan, 37m², Luštica Bay, Tivat

277,500 €

Luštica Bay

1 kupatilo 37
Prodaja, stan, 37m², Luštica Bay, Tivat
Premium Kuća in Luštica Bay

Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat