90,000 €
  • Prodaja, stan, 34m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 34m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 34m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 34m², Tivat, Crna Gora - image 4
90,000 € (2,647 €/m²)
34 m²

Prodaja, stan, 34m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

A one-bedroom apartment of 34m2 is offered for sale in Kalimanj, Tivat. The apartment is located within a private residential house.
The apartment consists of an entrance hallway, a living room with a kitchen and dining area, one bedroom, and a small bathroom. The layout is practical and well-organized, making efficient use of the available space.
The property features a small terrace with a sea view, providing a pleasant outdoor area and open views over the surrounding neighborhood and rooftops. Despite its compact size, the terrace adds value by offering natural light and an outdoor extension of the living space.
The apartment is situated in a quiet residential area of Kalimanj, while still being within walking distance of the town center, shops, cafés, and all essential amenities, making it a convenient location for both permanent residence and rental investment.
At the moment, the apartment does not have its own designated parking space. The owners have already obtained the necessary approval and are currently awaiting the construction of the access road to the house, after which parking is expected to be regulated.
This property represents a solid opportunity for residential living or rental investment due to its location, layout, sea view, and proximity to the center.
Price: 90,000 €
For more information regarding this property, please give us a call at
📞 +382 68 029 991 or
📞 +382 68 014 729
📩 objektarealestate@gmail.com

Detalji o nekretnini

ID oglasa
521638
Objavljeno
11.02.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

34m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2647.06 €

Učešće 18,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
436 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
72,000 €
Učešće
18,000 €
Ukupna kamata
32,713 €
Ukupno plaćanje
104,713 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 37.08% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4207.14 €/m²

Ova nekretnina je 54.61% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

4,207 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
92

Kvadratura

34m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Porto Montenegro, Tivat

425,000 €

Porto Montenegro

1 soba 1 kupatilo 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Porto Montenegro, Tivat