194,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat - image 10
194,000 € (3,404 €/m²)
57 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Seljanovo, Tivat

Seljanovo, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se dvosoban stan Seljanovo, Tivat. Stan se nalazi u potkrovlju manje stambene zgrade bez lifta, Uknjižen je na 57m², dok je stvarna površina oko 70m².

Struktura stana je funkcionalna i pruža maksimalnu iskorišćenost prostora. Prodaje se kompletno namješten, spreman za useljenje ili izdavanje.

Ispred zgrade obezbijeđen je parking prostor za stanare. Lokacija je izuzetno mirna i prijatna za život, u jednom od najtraženijih djelova Seljanova.

Cijena: 194.000 €

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540356
Objavljeno
01.04.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

57m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3403.51 €

Učešće 38,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
940 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
155,200 €
Učešće
38,800 €
Ukupna kamata
70,516 €
Ukupno plaćanje
225,716 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Seljanovo

Seljanovo
Tivat

Cijena ove nekretnine je 20.13% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Seljanovo

Prosječna cijena: 4261.27 €/m²

Ova nekretnina je 13.87% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Seljanovo

Prosječna veličina: 66 m²

4,261 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
48

Kvadratura

57m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Seljanovo

Prodaja, dvosoban stan, 91m², Seljanovo, Tivat

310,000 €

Seljanovo

2 sobe 1 kupatilo 91
Prodaja, dvosoban stan, 91m², Seljanovo, Tivat