229,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Kava, Tivat - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Kava, Tivat - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Kava, Tivat - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Kava, Tivat - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Kava, Tivat - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Kava, Tivat - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Kava, Tivat - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Kava, Tivat - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Kava, Tivat - image 9
229,000 € (4,673 €/m²)
49 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Kava, Tivat

Kava, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju kompletno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 49m² + 25m2 terasa, smješten u mirnom i uređenom naselju Kava, u Tivtu. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i za investiciju i izdavanje tokom cijele godine.

Stan je pažljivo uređen i prodaje se potpuno namješten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila i terase koja pruža prijatan prostor za odmor.

Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje privatna krovna terasa od 25m², idealna za uživanje, sunčanje ili druženje, kao i obezbijeđeno garažno mjesto.

Lokacija je veoma atraktivna – mirno okruženje, a u neposrednoj blizini centra Tivta, Porto Montenegra, plaža, marketa i svih važnih sadržaja.
Cijena: 229.000 €

Za više informacija i zakazivanje obilaska, kontaktirajte nas:

Luxury Property Montenegro

067 000 830

067 000 740

067 000 730

067 000 710

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557383
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

49m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

5. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4673.47 €

Učešće 45,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,110 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
183,200 €
Učešće
45,800 €
Ukupna kamata
83,237 €
Ukupno plaćanje
266,437 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Kava

Kava
Tivat

Cijena ove nekretnine je 28.14% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Kava

Prosječna cijena: 3647.16 €/m²

Ova nekretnina je 25.96% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Kava

Prosječna veličina: 66 m²

3,647 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
1

Kvadratura

49m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Luxury

Slične nekretnine

Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat

271,000 €

Kava

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Kava, Tivat

145,700 €