210,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Donja Lastva, Tivat - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Donja Lastva, Tivat - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Donja Lastva, Tivat - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Donja Lastva, Tivat - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Donja Lastva, Tivat - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Donja Lastva, Tivat - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Donja Lastva, Tivat - image 7
210,000 € (3,000 €/m²)
70 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Donja Lastva, Tivat

Donja Lastva, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju: Stanovi u novoj stambenoj zgradi sa bazenom i prelijepim pogledom

📍 Lokacija: Donja Lastva, Tivat

U ponudi su stanovi u novoj stambenoj zgradi modernog dizajna. Prostrani rasporedi, veliki prozori, kvalitetni materijali i pažljivo osmišljena arhitektura obezbjeđuju visok nivo komfora. Zajednički bazen i uređeno dvorište su dostupni isključivo za stanare.

Prednosti lokacije:
• Mirno i zeleno okruženje
• Okruženo brdima i slikovitim pejzažima
• Blizina mora, centra Tivta i Porto Montenegra
• Pogodan pristup ključnoj infrastrukturi

Sadržaji:
• Zajednički bazen
• Moderan fasad i staklene ograde
• Panoramski prozori i maksimalna prirodna svjetlost
• Tiho i zeleno okruženje

📐 Površina: 70 m²

🚙 Privatno parking mjesto uključeno u cijenu

💶 Cijena: od 210.000 do 225.000 € po stanu (u zavisnosti od sprata)

💬 Kontaktirajte nas za više informacija ili da zakažete razgledanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558626
Objavljeno
18.05.2026
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

70m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3000.00 €

Učešće 42,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,018 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
168,000 €
Učešće
42,000 €
Ukupna kamata
76,331 €
Ukupno plaćanje
244,331 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Donja Lastva

Donja Lastva
Tivat

Cijena ove nekretnine je 24.36% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Donja Lastva

Prosječna cijena: 3966.18 €/m²

Ova nekretnina je 27.24% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Donja Lastva

Prosječna veličina: 96 m²

3,966 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
14

Kvadratura

70m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Estatelands

Slične nekretnine

Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Donja Lastva, Tivat

380,000 €

Donja Lastva

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Donja Lastva, Tivat

250,000 €

Donja Lastva

1 soba 1 kupatilo 49
Prodaja, jednosoban stan, 49m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Lastva, Tivat

250,000 €

Donja Lastva

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, jednosoban stan, 125m², Donja Lastva, Tivat

350,000 €

Donja Lastva

1 soba 1 kupatilo 125
Prodaja, jednosoban stan, 125m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Donja Lastva, Tivat

228,119 €

Donja Lastva

1 soba 0 55
Prodaja, jednosoban stan, 55m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Donja Lastva, Tivat

307,800 €

Donja Lastva

2 sobe 0 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Donja Lastva, Tivat

250,000 €

Donja Lastva

2 sobe 0 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, dvosoban stan, 110m², Donja Lastva, Tivat

490,000 €

Donja Lastva

2 sobe 0 110
Prodaja, dvosoban stan, 110m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Donja Lastva, Tivat

129,000 €

Donja Lastva

1 soba 1 kupatilo 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva