Prodaje se jednosoban stan (UP5, S13) u izgradnji povrsine 50m2, u izgradnji luksuznom stambenom kompleksu u Donjoj Lastvi, Tivat. Stan je pozicioniran na petom spratu.
Savremeno projektovan kompleks pruža visok nivo komfora i kvaliteta života, uz pažljivo uklopljenu arhitekturu u mediteranski ambijent.
U prizemlju objekta planirani su poslovni prostori, dok se u suterenu nalaze podzemne garaže.
Kompleks je udaljen svega 450 metara od promenade i najljepših plaža u Tivtu, dok je centar Tivta na samo 1,5 km lagane šetnje ravnim terenom uz more.
Cijena: 198.211 Eur
Stan
50m²
1
1
Agencija
Rivijera NekretnineCijena po m²: 3964.22 €
Učešće 39,642 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 7.97% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Donja Lastva
Prosječna cijena: 4307.62 €/m²
Ova nekretnina je 3.64% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Donja Lastva
Prosječna veličina: 52 m²
Kvadratura
50m²
Struktura
1 Sobe
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza