Estitor

Prodaja Stanova Tivat - Strana 14

Pronađeno je 2,363 oglasa za upit Prodaja Stanova Tivat - Strana 14

Podaci su ažurirani 14.05.2026. u 12:57

Prodaja, jednosoban stan, 106m², Tivat, Crna Gora
1/15
PREMIUM

325,194 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 106m², Tivat, Crna Gora

Stan106Jednosoban1 kupatilo

Prodaja apartmana u ekskluzivnom kompleksu – Tivat, MarićiNa prodaju luksuzan dvosoban apartman površine 106.33 m² (46.33 m² stambenog prostora + 29 m² terase + 31m² dvorišta), smješten u novom...

Prodaja, dvosoban stan, 112m², Tivat, Crna Gora
1/15
PREMIUM

396,456 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 112m², Tivat, Crna Gora

Stan112Dvosoban2 kupatila

Prodaja apartmana u ekskluzivnom kompleksu – Tivat, MarićiNa prodaju luksuzan dvosoban apartman površine 112.95m2 smešten u novom ekskluzivnom kompleksu u neposrednoj blizini centra Tivta.Kompleks je...

Prodaja, jednosoban stan, 111m², Tivat, Crna Gora
1/15
PREMIUM

328,973 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 111m², Tivat, Crna Gora

Stan111Jednosoban1 kupatilo

Prodaja apartmana u ekskluzivnom kompleksu – Tivat, MarićiNa prodaju luksuzan dvosoban apartman površine 111.30 m² (46.30 m² stambenog prostora + 29 m² terase + 36m² dvorišta), smješten u novom...

Prodaja Stanova Tivat - Strana · Tivat · 80m² · 4.074 €/m²
Cijena nekretnine326.000
40.000500.000
Učešće 20%: 65.200
Kredit: 260.800
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
1.450 €/mj.
za kredit od 260.800 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 76m², Tivat, Crna Gora
1/15
PREMIUM

336,128 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Tivat, Crna Gora

Stan76Dvosoban2 kupatila

Prodaja apartmana u ekskluzivnom kompleksu – Tivat, MarićiNa prodaju luksuzan dvosoban apartman površine 76.37 m² (69.64 m² stambenog prostora + 6.73 m² terase ), smješten u novom ekskluzivnom...

Prodaja, dvosoban stan, 222m², Tivat, Crna Gora
1/15
PREMIUM

743,064 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 222m², Tivat, Crna Gora

Stan222Dvosoban2 kupatila

Prodaja apartmana u ekskluzivnom kompleksu – Tivat, MarićiNa prodaju luksuzan penthouse apartman površine 222.30m² (85.93 m² stambenog prostora + 36.45 m² terase + 99.92m2 krovne terase ), smešten u...

Prodaja, dvosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora
1/15
PREMIUM

383,472 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 105m², Tivat, Crna Gora

Stan105Dvosoban2 kupatila

Prodaja apartmana u ekskluzivnom kompleksu – Tivat, MarićiNa prodaju luksuzan dvosoban apartman površine 105.74 m² (66.74 m² stambenog prostora + 20 m² terase + 19 m² dvorišta), smješten u novom...

Prodaja, jednosoban stan, 111m², Tivat, Crna Gora
1/15
PREMIUM

328,973 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 111m², Tivat, Crna Gora