529,199 €
Prodaja, jednosoban stan, 157m², Krašići, Tivat
Modern one-bedroom apartment in a new residential complex with a panoramic view of the sea in Krašići, Tivat.
Pronađeno je 2,370 oglasa za upit Prodaja Stanova Tivat - Strana 68
Podaci su ažurirani 15.05.2026. u 10:29
529,199 €
529,199 €
Moderan jednosoban stan u okviru kompleksa sa panoramskim pogledom na more u Krašićima, Tivat. Koncept svakog stana zasniva se na minimalističkom dizajnu sa jasnim linijama, panoramskim prozorima i...
1,475.000 €
Rezidencija H4-22 predstavlja elegantnu trosobnu vilu smeštenu na drugom nivou prestižnog kompleksa Luštica Bay. Sa ukupnom površinom od 139,99 m², uključujući prostranu terasu od 14,81 m², ova...
1,350.000 €
Luksuzni apartman u ekskluzivnoj rezidenciji Ksenia – jednoj od najtraženijih u Porto Montenegru. Površina apartmana – 115 m² (96 m² stambene površine + natkrivena terasa) Apartman se sastoji od:...
220,500 €
Novi stanovi u Donjoj Lastvi – prodaja nekretnina u Tivtu u završnoj fazi izgradnje. Mala stambena zgrada sa 7 stanova nalazi se na ravnom terenu, 5 minuta hoda od mora. Na prodaju: Prizemlje: 2...
112,440 €
Ključne karakteristike Luksuzni stanovi po sistemu „ključ u ruke“; visokokvalitetna završna obrada (fasade od prirodnog kamena i zajednički prostori) Panoramski pogled na more iz svakog stana;...
240,000 €
This refined one-bedroom apartment is located in the quiet and residential neighborhood of Mažina, just five minutes by car from Porto Montenegro and the heart of Tivat. The apartment offers a total...
160,000 €
Located in the quiet and well-connected neighborhood of Mažina, just a five-minute drive from Porto Montenegro and the vibrant center of Tivat, this beautifully designed one-bedroom apartment offers...
304,500 €
Two-bedroom apartment in a new, first-class development in Tivat, within short walking distance to Tivat center and Porto Montenegro. Beaches and numerous amenities are just steps away.The apartment,...
151,305 €
Each urban plot will contain residential and commercial buildings.The number of floors of the building will be Po2+Po1+S/P+4+Pk.The underground garage occupies a two-story space under the access...
153,700 €
Prodaja Tivat Jednosoban stan : 41 m2 ------ Lokacija Parkside Residences se nalazi na ekskluzivnoj parceli, bogatoj zelenilom, svega 2.5 km od centra Tivta i Porto Montenegra. Povišena pozicija...
Na Upit
Investiranjem u projekat "Dreams by Dukley", obezbeđujete garantovani godišnji prinos od 6% na uložena sredstva – savršen spoj prestiža i pametne investicije. Kupovinom nekretnine dobijate pristup...
100,700 €
Parkside Residences – Strateška lokacija Lokacija Parkside Residences se nalazi na ekskluzivnoj parceli, bogatoj zelenilom, svega 2.5 km od centra Tivta i Porto Montenegra. Povišena pozicija (+100m...
760,000 €
Prodaja stana s pogledom u Luštica Bay Centrale – jednom od najprestižnijih projekata u Crnoj Gori. U ovom ugodnom modernom stanu, svaki detalj je promišljen za udobnost i inspiraciju. Zgrada s...
1,200.000 €
This luxury penthouse is fully equipped for all the requirements of modern and luxurious life. Your home away from home in the Mediterranean sun with a high-quality experience. A great space to enjoy...
157,200 €
🏠 Za prodaju jednosoban stan 41m², Tivat. 🏢 Nalazi se na prvom spratu. ✅ Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba, kupatilo i terasa 📍 Nalazi se u blizini...
208,000 €
🏠 Na prodaju dvosoban stan 52m², Seljanovo, Tivat. 🏢 Nalazi se na trećem spratu u zgradi koja će posjedovati lift. 🌊 Iz stana se pruža pogled na more. 🛋️ Prodaje se u izgradnji. ✅ Struktura stana:...
210,000 €
Luksuzni stan u zgradi s bazenom u Tivtu. Otvoren pogled na more i Porto Montenegro! Površina stana – 45 m2 Bazen Raspored stana: dnevni boravak spojen s kuhinjom spavaća soba kupaonica terasa Stan...
Prema analizi 2421 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Tivat iznosi 4,074 €/m².
Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Tivat bilježi pad od 11.6% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.
Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 984 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 3.6%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.
Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.
Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.
Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cijenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.
Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.
Ako je medijan dana na tržištu nizak i broj novih oglasa raste, očekuj bržu prodaju i budi spreman na brže donošenje odluke.
Porez, notarske troškove, agencijsku proviziju (ako je primjenjiva), eventualnu adaptaciju i garažno mjesto.
Brza pretraga stanova na prodaju u Tivtu: pronađite ponude blizu Porto Montenegro, muzeja i glavnih usluga, sa cijenama od približno 4232 €/m².
Podaci su ažurirani: 15. maj 2026. Vrijednosti se redovno osvježavaju i mogu varirati zavisno od lokacije, stanja nekretnine i trenutne potražnje. Sve informacije su bazirane na aktivnim oglasima i tržišnim analizama.