225,881 €
  • Prodaja, stan, 81m², Ulcinj, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 81m², Ulcinj, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 81m², Ulcinj, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 81m², Ulcinj, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 81m², Ulcinj, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 81m², Ulcinj, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 81m², Ulcinj, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 81m², Ulcinj, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 81m², Ulcinj, Crna Gora - image 9
225,881 € (2,789 €/m²)
81 m²

Prodaja, stan, 81m², Ulcinj, Crna Gora

Ulcinj, Crna Gora

Opis nekretnine

Otkrijte savršenu kombinaciju komfora i stila s ovim prelijepim dvosobnim stanom u Ulcinju, koji je trenutno u izgradnji. Stan se prostire na 81,25 kvadratnih metara i dizajniran je da pruži moderan i funkcionalan životni prostor, uz prekrasan pogled na more.

Stan sadrži prostrani hodnik, otvoreni dnevni boravak i trpezariju (23,30 m²), glavnu spavaću sobu s vlastitim kupatilom (25,75 m²) za maksimalnu privatnost, drugu spavaću sobu (10,45 m²) i dodatno kupatilo (4,70 m²), što ga čini idealnim za porodice ili goste. Terasa od 9,55 m² predstavlja vašu oazu na otvorenom, savršenu za opuštanje i uživanje u slikovitim pejzažima.

Smješten u atraktivnoj lokaciji, ovaj stan nudi jedinstvenu priliku da postanete vlasnik novog, visokokvalitetnog stana u srcu crnogorske obale. Bilo da tražite miran dom ili profitabilnu investiciju, ovo je pravi izbor. Kontaktirajte nas danas za više informacija ili dogovor oko obilaska!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
344788
Objavljeno
25.02.2025
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

81m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2788.65 €

Učešće 45,176 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,095 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
180,705 €
Učešće
45,176 €
Ukupna kamata
82,104 €
Ukupno plaćanje
262,809 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Ulcinj

Ulcinj
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 20.8% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Ulcinj

Prosječna cijena: 2308.49 €/m²

Ova nekretnina je 40.43% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Ulcinj

Prosječna veličina: 58 m²

2,308 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
449

Kvadratura

81m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Pinješ

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Pinješ, Ulcinj

105,500 €

Pinješ

1 soba 1 kupatilo 50
Prodaja, jednosoban stan, 50m², Pinješ, Ulcinj
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 61m², Centar, Ulcinj