105,840 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora - image 11
105,840 € (1,890 €/m²)
56 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Ulcinj, Crna Gora

Ulcinj, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodajemo stan između kružnog toka na Velikoj plaži i novog mosta. Stan se trenutno koristi kao kancelarija. Ima opremljeno kupatilo i dva klima uređaja, dvije terase. Na trećem je spratu u zgradi sa liftom, koja takođe ima i parking i bazen. Mogućnost kupovine podzemne garaže. Plaža na manje od 200 metara udaljenosti.

Cijena je 1890 eura po m2.

Za bliže informacije pozovite +06*/****-***, Jasna ili jasna@remontenegro.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
445009
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
31.01.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

56m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Sprat

3. sprat

Godina izgradnje

2024

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1890.00 €

Učešće 21,168 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
513 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
84,672 €
Učešće
21,168 €
Ukupna kamata
38,471 €
Ukupno plaćanje
123,143 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Ulcinj

Ulcinj
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 1.4% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Ulcinj

Prosječna cijena: 1863.83 €/m²

Ova nekretnina je 21.58% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Ulcinj

Prosječna veličina: 71 m²

Kvadratura

56m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Kuća in Meterizi

Prodaja, kuća, 200m², Meterizi, Ulcinj

230,000 €

Meterizi

4 sobe 4 kupatila 200
Prodaja, kuća, 200m², Meterizi, Ulcinj
Premium Zemljište in Ulcinj

Prodaja, plac, 3000m², Ulcinj, Crna Gora

84 €

Ulcinj

3000
Prodaja, plac, 3000m², Ulcinj, Crna Gora