210,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora - image 10
210,000 € (2,838 €/m²)
74 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Ulcinj, Crna Gora

Ulcinj, Crna Gora

Opis nekretnine

ID 374.

Ulcinj · Stan · 2 spavaće · 210.000 €

📌 Lokacija: Dobra Voda (iznad hotela Kalamper, ul. 83)

📐 Površina: 74 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
🚿 Kupatila: 2
🏗 Sprat: [informacija nedostaje]
[ako parking postoji] 🅿️ Parking: [tip]
[ako pogled postoji] 👁️ Pogled: [more/planine/grad]

Prostran stan sa 2 spavaće sobe, na pješačkoj udaljenosti od mora, predstavlja odlično rješenje za život i odmor. Stan posjeduje dnevni boravak, kuhinju, dvije spavaće sobe, dva kupatila i dvije terase. Udobnost pruža podno grijanje i dva klima uređaja. Lokacija je pogodna za život i rentiranje, sa blizinom pekare, kafea i kompletne infrastrukture, kao i mora na manje od 100 metara.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559904
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

74m²

Sobe

2

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2837.84 €

Učešće 42,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,018 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
168,000 €
Učešće
42,000 €
Ukupna kamata
76,331 €
Ukupno plaćanje
244,331 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Ulcinj

Ulcinj
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 50.17% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Ulcinj

Prosječna cijena: 1889.71 €/m²

Ova nekretnina je 3.66% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Ulcinj

Prosječna veličina: 77 m²

1,890 €
Prosječna godišnja cijena
-8%
Trend cijena (godišnje)
4
Sata na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Crna Gora

Ulcinj

Kvadratura

74m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Kuća in Meterizi

Prodaja, kuća, 200m², Meterizi, Ulcinj

230,000 €

Meterizi

4 sobe 4 kupatila 200
Prodaja, kuća, 200m², Meterizi, Ulcinj
Premium Stan in Pinješ