Estitor

Prodaja Stanova Ulcinj - Strana 9

Pronađeno je 276 oglasa za upit Prodaja Stanova Ulcinj - Strana 9

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 10:18

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Pinješ, Ulcinj
1/2

110,400 €

prije 71 dan

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Pinješ, Ulcinj

Stan48Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se jednosoban stan 48m2, u izgradnji u Ulcinju. Stan je udaljen 3km od Male plaze, sa pogledom na more. Nalazi se u naselju Pinješ. Stan je pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade,...

Prodaja, jednosoban stan, 85m², Pinješ, Ulcinj
1/11
Novogradnja

170,000 €

prije 72 dana

Prodaja, jednosoban stan, 85m², Pinješ, Ulcinj

Stan85Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju je prostran i izuzetno osvijetljen stan smješten u naselju Pinješ, jednom od najatraktivnijih dijelova Ulcinja. Stan je idealan za one koji traže kombinaciju komfora, privatnosti i...

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Pinješ, Ulcinj
1/8
Novogradnja

117,300 €

prije 74 dana

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Pinješ, Ulcinj

Stan51Jednosoban1 kupatilo

NA PRODAJU – POSLEDNJI DOSTUPNI STANOVI U Pinješ, Ulcinj Cijena već od 1.700€/m² Iskoristite priliku da postanete vlasnik stana u jednom od najtraženijih i najelitnijih naselja u Ulcinju. U ponudi su...

Prodaja Stanova Ulcinj - Strana · Ulcinj · 55m² · 2.015 €/m²
Cijena nekretnine111.000
40.000500.000
Učešće 20%: 22.200
Kredit: 88.800
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
494 €/mj.
za kredit od 88.800 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Ulcinjsko Polje, Ulcinj
1/3
Novogradnja

115,200 €

prije 80 dana

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Ulcinjsko Polje, Ulcinj

Stan64Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se nov, neuseljavan stan u Ulcinju, bulevar Teuta. Stan je povrsine 64m2, i nalazi se nadomak velike plaze. Stanovi su uknjizeni i spremni za useljenje.

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ulcinjsko Polje, Ulcinj
1/3
Novogradnja

89,300 €

prije 80 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ulcinjsko Polje, Ulcinj

Stan47Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se nov, neuseljavan stan u Ulcinju, bulevar Teuta. Stan je povrsine 47m2, i nalazi se nadomak velike plaze. Stanovi su uknjizeni i spremni za useljenje.

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Centar, Ulcinj
1/4

130,000 €

prije 80 dana

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Centar, Ulcinj

Stan65Dvosoban1 kupatilo

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN 65m2 U IZGRADNJI – CENTAR ULCINJA Prodaje se stan u izgradnji na idealnoj lokaciji u centru Ulcinj – odlična prilika za život ili sigurnu investiciju! Prednosti nekretnine: ✔...

Prodaja, jednosoban stan, 27m², Centar, Ulcinj
1/4

58,000 €

prije 80 dana

Prodaja, jednosoban stan, 27m², Centar, Ulcinj

Stan27Jednosoban1 kupatilo

PRODAJE SE GARSONJERA 27m2 U IZGRADNJI – CENTAR ULCINJA Prodaje se stan u izgradnji na idealnoj lokaciji u centru Ulcinj – odlična prilika za život ili sigurnu investiciju! Prednosti nekretnine: ✔...