Estitor

Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 49

Pronađeno je 14,988 oglasa za upit Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 49

Podaci su ažurirani 14.05.2026. u 18:25

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Donja Lastva, Tivat
1/5
PREMIUM

220,000 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Donja Lastva, Tivat

Donja LastvaTivat
Stan70Dvosoban1 kupatilo

Nekretnine Crna GoraNa prodaju je dvosoban stan u zgradi u izgradnji, smeštenoj u delu Tivta – Donja Lastva.Lokacija se nalazi u brzo razvijajućem naselju koje kombinuje mir, privatnost i prirodno...

Prodaja, jednosoban stan, 80m², Tivat, Crna Gora
1/19
PREMIUM

750,000 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, jednosoban stan, 80m², Tivat, Crna Gora

Stan80Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju ekskluzivan jednosoban apartman površine 80m², smešten na 4. spratu prestižnog hotela Regent Porto Montenegro, u zgradi Baia, u okviru kompleksa Porto Montenegro u Tivat.Apartman se nalazi...

Prodaja, dvosoban stan, 152m², Tivat, Crna Gora
1/22
PREMIUM

1,350.000 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, dvosoban stan, 152m², Tivat, Crna Gora

Stan152Dvosoban2 kupatila

Na prodaju ekskluzivan dvosoban stan 152m2 u prestižnom kompleksu Porto Montenegro, u zgradi Elena, u Tivat. Ova lokacija predstavlja jednu od najelitnijih marina i rezidencijalnih zona na Jadranu,...

Prodaja Stanova Crna Gora - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tivat, Crna Gora
1/18
PREMIUM

257,000 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tivat, Crna Gora

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se prelep jednosoban stan na izvanrednoj lokaciji, u neposrednoj blizini luksuznog naselja Porto Montenegro, na atraktivnoj poziciji Seljanovo – Tivat. Stan se nalazi na prvoj liniji mora,...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

156,604 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se nov, funkcionalan jednosoban stan površine 46,06m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi u prizemlju i predstavlja...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

156,604 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se nov, funkcionalan jednosoban stan površine 46,06m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi na 1. spratu i predstavlja...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

147,808 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se nov, funkcionalan jednosoban stan površine 46,19m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi na 1. spratu i predstavlja...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

149,120 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se nov, funkcionalan jednosoban stan površine 46,6m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi na 1. spratu i predstavlja...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

149,120 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se nov, funkcionalan jednosoban stan površine 46,6m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi na 2. spratu i predstavlja...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

147,808 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Budva, Crna Gora

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se nov, funkcionalan jednosoban stan površine 46,19m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi na 3. spratu i predstavlja...

Prodaja, dvosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

347,328 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, dvosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora

Stan96Dvosoban2 kupatila

Prodaje se nov, funkcionalan dvosobnan stan površine 96.48m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi na 4. spratu i predstavlja...

Prodaja, dvosoban stan, 93m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

334,800 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, dvosoban stan, 93m², Budva, Crna Gora

Stan93Dvosoban2 kupatila

Prodaje se nov, funkcionalan dvosobnan stan površine 93m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi na 4. spratu i predstavlja...

Prodaja, dvosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

298,800 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, dvosoban stan, 83m², Budva, Crna Gora

Stan83Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se nov, funkcionalan dvosobnan stan površine 83m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi na 4. spratu i predstavlja...

Prodaja, trosoban stan, 174m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

629,676 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, trosoban stan, 174m², Budva, Crna Gora

Stan174Trosoban2 kupatila

Prodaje se nov penthouse trosoban stan površine 174.91m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi na 5. spratu i predstavlja...

Prodaja, dvosoban stan, 168m², Budva, Crna Gora
1/20
PREMIUM

607,932 €

PREMIUM
prije 14 dana

Prodaja, dvosoban stan, 168m², Budva, Crna Gora

Stan168Dvosoban2 kupatila

Prodaje se nov penthouse dvosoban stan površine 168.87m², smešten u modernom stambenom kompleksu na jednoj od najtraženijih lokacija u Budvi – Dubovica. Stan se nalazi na 5. spratu i predstavlja...

Prodaja, dvosoban stan, 111m², Centar, Ulcinj
1/20
PREMIUM
Novogradnja

210,900 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, dvosoban stan, 111m², Centar, Ulcinj

Stan111Dvosoban2 kupatila

Ekskluzivan duplex u Ulcinju – Bulevar Teuta Savremeni duplex stan (111 m²) sa 2 spavaće sobe, po cijeni od 1.900 €/m² Novogradnja vrhunskog kvaliteta, lift, potpuno namješten, garažno mjesto...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Pinješ, Ulcinj
1/7
PREMIUM
Novogradnja

117,500 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Pinješ, Ulcinj

Stan47Jednosoban1 kupatilo

NA PRODAJU – POSLEDNJI DOSTUPNI STANOVI U Pinješ, Ulcinj Jednosoban stan – 47m², pogled na more Cijena: 2.500€/m² — 117.500€- V. Sprat Iskoristite priliku da postanete vlasnik stana u jednom od...

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Bečići, Budva
1/25
PREMIUM

214,237 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Bečići, Budva

Stan58Dvosoban1 kupatilo

Otkrijte savršenu priliku za investiciju ili udoban život u Bečićima! Predstavljamo novi visokokvalitetni kompleks sa dva bazena koji nudi savršen spoj luksuza, komfora i spektakularnog pogleda na...

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Bečići, Budva
1/18
PREMIUM

123,000 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Bečići, Budva

Stan42Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju je nov, jednosoban stan povrsine 42m2 sa prelepim pogledom na more, smešten u Bečićima, na izuzetnoj lokaciji u ulici Ive Lole Ribara. U radijusu od 600 metara od zgrade nalaze se svi...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bečići, Budva
1/11
PREMIUM

135,000 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Bečići, Budva

Stan45Jednosoban1 kupatilo

Nekretnine, Crna GoraNa prodaju je jednosoban stan, površine 45m², u mestu Ivanovići u Bečićima. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa 4 etaže i nudi pogled na more.Zgrada je opremljena parking...

Prikazano 961-980 od 14,988 rezultata