Estitor

Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 88

Pronađeno je 14,904 oglasa za upit Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 88

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 09:16

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Mrčevac, Tivat
1/16
PREMIUM

163,240 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan44Jednosoban1 kupatilo

Predstavljamo vam novi stambeni kompleks u mirnom kraju Tivta, u naselju MrčevacZavrsetak gradnje: Decembar 2026Ponuda – Jednosoban stan 44.92m²Mogućnost plaćanja u ratama:30% na potpisivanje...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Mrčevac, Tivat
1/22
PREMIUM

148,400 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan41Jednosoban1 kupatilo

Predstavljamo vam novi stambeni kompleks u mirnom kraju Tivta, u naselju MrčevacZavrsetak gradnje: Decembar 2026Ponuda – Jednosoban stan 41.39m²Mogućnost plaćanja u ratama:30% na potpisivanje...

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Mrčevac, Tivat
1/20
PREMIUM

328,600 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan86Dvosoban2 kupatila

Predstavljamo vam novi stambeni kompleks u mirnom kraju Tivta, u naselju MrčevacZavrsetak gradnje: Decembar 2026Ponuda – Dvosoban stan 86.96m²Mogućnost plaćanja u ratama:30% na potpisivanje...

Prodaja Stanova Crna Gora - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat
1/22
PREMIUM

172,780 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan45Jednosoban1 kupatilo

Predstavljamo vam novi stambeni kompleks u mirnom kraju Tivta, u naselju MrčevacZavrsetak gradnje: Decembar 2026Ponuda – Jednosoban stan 45.39m²Mogućnost plaćanja u ratama:30% na potpisivanje...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Mrčevac, Tivat
1/22
PREMIUM

159,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan41Jednosoban1 kupatilo

Predstavljamo vam novi stambeni kompleks u mirnom kraju Tivta, u naselju MrčevacZavrsetak gradnje: Decembar 2026Ponuda – Jednosoban stan 41.40m²Mogućnost plaćanja u ratama:30% na potpisivanje...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat
1/21
PREMIUM

182,320 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan45Jednosoban1 kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 85m², Mrčevac, Tivat
1/22
PREMIUM

360,400 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 85m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan85Dvosoban2 kupatila

Predstavljamo vam novi stambeni kompleks u mirnom kraju Tivta, u naselju MrčevacZavrsetak gradnje: Decembar 2026Ponuda – Dvosoban stan 85.61m²Mogućnost plaćanja u ratama:30% na potpisivanje...

Prodaja, jednosoban stan, 63m², Reževići, Budva