1,650.000 €
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 1321m², Ulcinj, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 1321m², Ulcinj, Crna Gora - image 2
1,650.000 € (1,249 €/m²)
1321 m²

Prodaja, ugostiteljski objekat, 1321m², Ulcinj, Crna Gora

Ulcinj, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se luksuzni objekat (zgrada) sagrađen 2021. godine površine 1321m².
Objekat se sastoji od 11 stanova (apartmana) veličina od 34m² do 47m² sa velikim prostranim terasama koje imaju predivan pogled na more. Objekat je sagrađen od najkvalitenijih materijala i ima lift najnovije generacije, interfon, kontrolu ulaza, video nadzor, satelitsku TV i wifi mrežu kao i RJ45. Čitav objekat je izolovan stiroporom 10cm.
Objekat je udaljen od plaže Liman 2 svega 200m, od Starog grada 500m, od Male plaže 800m. Objekat posjeduje zidanu cisternu/sarandu za vodu zapremine 20m3 tako da u objektu uvijek ima vode.
Svaki stan (apartman) ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i kupatilo, a opremljen je i klima uređajima najnovije generacije. Cijeli objekat se prodaje kompletno opremljen (namještaj, kuhinja kompletno opremljena, TV,…). Svaki stan posjeduje svoj strujomer i vodomer.
Ono što dopunuje uživanje u ovom objektu je i činjenica da objekat u prizemlju ima komfornu garažu za deset automobila kao i površine oko samog objekta koje mu pripadaju, sa parkingom i ispred garaže. Mogućnost objedinjavanja više manjih stanova u veći, kao i višestruka namjena prostora (hotel, apartmani, poslovni prostor, restoran, privatna vila i tome slično).
Na vrhu objekta, kao i na nižim nivoima, se nalaze velike terase sa panoramskim pogledom na more.
Mogućnost zidanja dodatnih 250m².
Objekat je uknjižen, sve je u cjlosti legalizovano i svi papiri su uredni.
Cijena; 1.650.000 EUR
 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557405
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Ugostiteljski objekat

Kvadratura

1321m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1249.05 €

Učešće 330,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
7,999 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
1,320.000 €
Učešće
330,000 €
Ukupna kamata
599,746 €
Ukupno plaćanje
1,919.746 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1321m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Ugostiteljski objekat

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Meterizi

Prodaja, kuća, 200m², Meterizi, Ulcinj

230,000 €

Meterizi

4 sobe 4 kupatila 200
Prodaja, kuća, 200m², Meterizi, Ulcinj
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 61m², Centar, Ulcinj

98,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 61
Prodaja, jednosoban stan, 61m², Centar, Ulcinj
Premium Stan in Pinješ

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Pinješ, Ulcinj

79,200 €

Pinješ

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Pinješ, Ulcinj
Premium Zemljište in Ulcinj

Prodaja, plac, 3000m², Ulcinj, Crna Gora

84 €

Ulcinj