145,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 52m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 52m², Savski Venac, Beograd - image 2
145,000 € (2,788 €/m²)
52 m²
1 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 52m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Savski venac, Palata pravde - Durmitorska

PP, 52m2, PR/7

Prodaje se poslovni prostor kod Beograda na vodi. Nalazi se u prizemlju zgrade. Potpuno je renoviran, zamenjene su sve instalacije. Ispred prostora je moguće koristiti baštu od 9m2.

Pogodan za sve namene (kancelariju, kafić, salon i sl.)

Mogućnost zakupa parking mesta.

Uknjižen na 52m2.

Agencijska provizija 2%

Agent Nemanja Đoković: 06*/****-*** (licenca br.5118)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
441864
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
17.01.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

52m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2788.46 €

Učešće 29,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
703 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
116,000 €
Učešće
29,000 €
Ukupna kamata
52,705 €
Ukupno plaćanje
168,705 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

52m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, trosoban stan, 87m², Savski Venac, Beograd

368,000 €

Savski Venac

3 sobe 0 87
Prodaja, trosoban stan, 87m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, trosoban stan, 87m², Savski Venac, Beograd

368,000 €

Savski Venac

3 sobe 1 kupatilo 87
Prodaja, trosoban stan, 87m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd

250,000 €

Savski Venac

2 sobe 1 kupatilo 71
Prodaja, dvosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac