234,390 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
234,390 € (3,005 €/m²)
78 m²
2 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

🔹 Maxis Group doo Beograd – broj u registru posrednika 1850

🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA!

🏢 Poslovni lokal – 200 m od TC Stadion

📌 Na svega 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj i tihoj ulici, a opet na izuzetno povezanoj lokaciji. U blizini se nalaze škole, vrtići, pijaca, marketi i javni prevoz, što ovaj prostor čini savršenim za trgovinu, usluge, kancelarije ili showroom.

✨ Osnovne karakteristike:
📐 Površina: 78.13 m² – prizemlje
🚗 Jedno parking mesto ispred lokala
🅿️ Podzemna garaža na dva nivoa (mogućnost kupovine)
🌳 Uređeno dvorište

💡 Tehničke pogodnosti:

Grejanje i hlađenje na toplotne pumpe – niske mesečne režije

Pametna zgrada – daljinsko upravljanje svim funkcijama

Automatizacija (klima, grejanje, roletne, rasveta)

Visok standard gradnje – reprezentativan poslovni prostor

💰 Cena:

3.000 €/m² (bez PDV-a)

Ukupno: 234.390 € bez PDV-a

Sa PDV-om (20%): 281.268 €

✅ Dodatne informacije:

Useljiv od 01.12.2025. – bez tereta

Mogućnost kupovine putem kredita

Posebne pogodnosti za keš kupce
📞 Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte:
Bojan Vranić
Agent prodaje
📱
🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850,Licenca broj 5744 Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
479916
Objavljeno
12.10.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

78m²

Sobe

2

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3005.00 €

Učešće 46,878 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,136 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
187,512 €
Učešće
46,878 €
Ukupna kamata
85,197 €
Ukupno plaćanje
272,709 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Maxis Group

Registarski broj

1850

Lokacija

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Kvadratura

78m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MG

Maxis Group

Slične nekretnine

Stan in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, stan, 129m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

220,000 €

Voždovac Sve Podlokacije

5 soba 0 129
Prodaja, stan, 129m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd
Stan in Trošarina

Prodaja, trosoban stan, 90m², Trošarina, Voždovac Sve Podlokacije

327,000 €

Trošarina

3 sobe 1 kupatilo 90
Stan in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, četvorosoban stan, 115m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

320,000 €

Voždovac Sve Podlokacije