430,500 €
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije - image 13
430,500 € (4,892 €/m²)
88 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 88m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije

Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

3.5, 87.69m2, dvorište 70m2, toplotne pumpe, lift, PR, telefon, interfon. Građevinska dozvola.

Novogradnja na Voždovcu. Prelep porodični stan u kvalitetnoj novogradnji.
Idealna lokacija, blizina šetališta, marketa, dobra povezanost sa svum delovima grada. Lepota ovog stana je dvorište od 70m2 kome pristup ima samo ovaj stan, što je velika povoljnost za porodice sa decom i kućnim ljubimcima.

Cena dvorišta u ne sređenom stanju je 500e/m2 i uračunata je u navedenu cenu . Ukoliko kupac želi da investitor uredi dvorište po svom idealnom rešenju onda je cena 1.500 e/m2.

Kupovina dvorišta je obavezna uz stan.

Mogućnost kupovine garaže po ceni od 30.000+pdv

Useljenje do septembra 2026.

Cena stana je izražena sa PDV-om. Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557641
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

88m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4892.05 €

Učešće 86,100 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,087 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
344,400 €
Učešće
86,100 €
Ukupna kamata
156,479 €
Ukupno plaćanje
500,879 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Autokomanda

Autokomanda
Voždovac Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 37.66% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Autokomanda

Prosečna cena: 3553.66 €/m²

Ova nekretnina je 2.03% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Autokomanda

Prosečna veličina: 86 m²

3,554 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
6
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Mis3a Construction

Registarski broj

1308

Lokacija

Voždovac Sve Podlokacije

Autokomanda

Kvadratura

88m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MC

Mis3a Construction

Slične nekretnine

Stan in Autokomanda

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije

332,200 €

Autokomanda

2 sobe 0 74
Stan in Autokomanda