862,270 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 13
862,270 € (3,749 €/m²)
230 m²

Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

POSLOVNI PROSTOR NA LUX LOKACIJI - ELIXIR GARDEN – CENTAR NOVOG BEOGRADA!

Kontakt: +

Lokacija: Beograd, Novi Beograd, kompleks Elixir Garden

Površina: 230 m²

Struktura: Poslovni prostor koji čini:
- kancelarijski deo;
- tri toaleta;
- dve terase;

Postoji mogućnost kupovine dva parking mesta.

OPIS:

Prodaje se prostran poslovni prostor u prestižnom kompleksu Elixir Garden na Novom Beogradu, idealan za kancelarijsko poslovanje.

Ukupna površina prostora iznosi 230 m².

Prostor je funkcionalno organizovan i predefinisan za kancelarijsku namenu, što ga čini odličnim izborom za kompanije koje traže reprezentativan, komforan poslovni ambijent na odličnoj lokaciji.

Apartman poseduje kancelarijski prostor, 2 terase, 3 toaleta, šest klima uređaja i dva centralna klimna sistema, koji obezbeđuju optimalne uslove za rad tokom cele godine.

Zahvaljujući svojoj veličini, funkcionalnosti i prestižnoj lokaciji, ovaj prostor predstavlja izuzetnu priliku za kompanije koje traže reprezentativan poslovni prostor za različite namene – kancelarije, predstavništva firmi, konsultantske ili IT kompanije.

Lokacija u okviru kompleksa Elixir Garden na Novom Beogradu pruža moderan poslovni ambijent, odličnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama i poslovnim zonama grada, sve u svemu IDEALAN višenamenski prostor za uspešan biznis. Agencijska provizija 2%