270,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 14
270,000 € (4,500 €/m²)
60 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju izuzetno kvalitetan i moderan stan u luksuznom kompleksu Airport Garden, u novoj zgradi završenoj krajem 2025. godine.

Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 10 spratova i pruža odličan osećaj komfora, privatnosti i funkcionalnosti. Zgrada poseduje čak 4 lifta, recepciju, video nadzor i uređeno unutrašnje dvorište, pa je idealna kako za miran porodičan život, tako i za ljude koji žele moderan stil stanovanja na dobroj lokaciji.

Površina stana je 60m². Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odlično organizovan. Sastoji se od ulaznog dela, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, komforne spavaće sobe, kupatila i terase sa lepim pogledom ka dvorištu.

Ono što ovom stanu daje dodatnu vrednost jeste mogućnost jednostavne adaptacije za još jednom spavaćom sobom.

Stan poseduje centralnu klimu, ventilaciju, grejanje na toplotne pumpe,smart home sistem.Južna orijentacija doprinosi velikoj količini prirodne svetlosti tokom celog dana.

Uz stan postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 30.000€.

Kupac dobija i projekat enterijera sa predlogom uređenja prostora.

Agent Jelena Posrednička provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556364
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4500.00 €

Učešće 54,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,309 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
216,000 €
Učešće
54,000 €
Ukupna kamata
98,140 €
Ukupno plaćanje
314,140 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65
Novi Beograd Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 0% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Blok 65

Prosečna cena: 4500.00 €/m²

Ova nekretnina je 6.07% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Blok 65

Prosečna veličina: 64 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Lusso Nekretnine

Registarski broj

1529

Lokacija

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65

Kvadratura

60m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LN

Lusso Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

289,000 €

Novi Beograd Blok 65

2 sobe 0 63
Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, dvosoban stan, 53m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

250,000 €

Novi Beograd Blok 65

2 sobe 1 kupatilo 53
Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

227,000 €

Novi Beograd Blok 65

2 sobe 1 kupatilo 50
Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, trosoban stan, 95m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

550,000 €

Novi Beograd Blok 65

3 sobe 1 kupatilo 95
Stan in Novi Beograd Blok 65

590,000 €

Novi Beograd Blok 65

3 sobe 0 95
Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

355,000 €

Novi Beograd Blok 65

2 sobe 1 kupatilo 62
Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

425,000 €

Novi Beograd Blok 65

3 sobe 2 kupatila 78