290,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 19
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 20
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd - image 21
290,000 € (5,370 €/m²)
54 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Predstavljamo vam luksuzan dvosoban stan u prestižnoj zgradi BW King's Park Residence, smeštenoj u srcu Beograda na vodi

Osnovne karakteristike:

• Površina: 54 m2

• Struktura: Dvosoban stan

• Sprat: 5/15 (zgrada sa liftom)

• Grejanje: Centralno

• Cena: 290.000 eura.

• Garažno mesto: Dostupno uz doplatu od 25.000 eura

Opis stana: Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu koja pruža pogled na reku Savu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i vešernice. Stan je neuseljavan i kompletno opremljen luksuznim nameštajem.

O zgradi: Detalji o nekretnini

ID oglasa
393702
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

5. sprat

Parking

False

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 5370.37 €

Učešće 58,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,406 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
232,000 €
Učešće
58,000 €
Ukupna kamata
105,410 €
Ukupno plaćanje
337,410 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 7.77% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna cena: 4983.37 €/m²

Ova nekretnina je 20.88% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna veličina: 68 m²

4,983 €
Prosečna godišnja cena
+3%
Trend cena (godišnje)
335
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Alfa Sistem Nekretnine

Registarski broj

1834

Lokacija

Beograd

Savski Venac

Kvadratura

54m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

Alfa Sistem Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, trosoban stan, 81m², Savski Venac, Beograd

395,000 €

Savski Venac

3 sobe 2 kupatila 81
Prodaja, trosoban stan, 81m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, trosoban stan, 81m², Savski Venac, Beograd

395,000 €

Savski Venac

3 sobe 1 kupatilo 81
Prodaja, trosoban stan, 81m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Savski Venac, Beograd

468,000 €

Savski Venac

4 sobe 0 117
Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Savski Venac, Beograd

250,000 €

Savski Venac

2 sobe 0 67
Prodaja, dvosoban stan, 67m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 146m², Savski Venac, Beograd

727,500 €

Savski Venac

4 sobe 1 kupatilo 146
Prodaja, četvorosoban stan, 146m², Savski Venac, Beograd
Kuća in Savski Venac

Prodaja, kuća, 300m², Savski Venac, Beograd

2,200.000 €

Savski Venac

1 soba 1 kupatilo 300
Prodaja, kuća, 300m², Savski Venac, Beograd