139,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 33m², Stari Grad, Beograd - image 6
139,000 € (4,212 €/m²)
33 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodajemo

Detalji o nekretnini

ID oglasa
412727
Objavljeno
20.06.2025
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

33m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Podrum

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4212.12 €

Učešće 27,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
674 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
111,200 €
Učešće
27,800 €
Ukupna kamata
50,524 €
Ukupno plaćanje
161,724 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

Cena ove nekretnine je 11.39% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna cena: 4753.68 €/m²

Ova nekretnina je 4.95% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna veličina: 35 m²

4,754 €
Prosečna godišnja cena
+5%
Trend cena (godišnje)
334

Kvadratura

33m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Divisnekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Stari Grad

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Stari Grad, Beograd

173,900 €

Stari Grad

2 sobe 1 kupatilo 46
Prodaja, dvosoban stan, 46m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad