191,285 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd - image 12
191,285 € (3,356 €/m²)
57 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i hlađenje je obezbeđeno pomoću najekonomičnijeg načina grejanja - sistemom toplotnih pumpi. U okolini zgrade ima dosta slobodnog parking prostora. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta, po sistemu klackalica, uz doplatu. U izraženu cenu nije uračunat PDV. Vlasnik nekretnine je investitor, te postoji mogućnost kupovine stana na kredit, kao i povraćaja PDV-a za kupce koji ispunjavaju uslove za to.

Dvosobne stan, površine 57.10m2, koji se nalazi na trećem spratu. Stan čine open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je odlične strukture prostorija i orijentacije i s tim u vezi, vrlo je adaptibilan - pregrađivanjem se lako može dobiti još jedna manja spavaća soba. Obe strukture stana prikazane su na tlocrtima, koji se nalaze u fotografijama oglasa.

Agencijska provizija iznosi 2% kupoprodajne cene

ID oglasa: 22249.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
430568
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

57m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Parking

True

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine