330,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd - image 11
330,000 € (6,000 €/m²)
55 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv

Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno je elitno naselje Beograd na vodi (Belgrade Waterfront). Pored planirane kompletno razvijene infrastrukture, u blizini se gradi i mega tržni centar BW Galerija. Kompletna planirana izgradnja i uređenje ovog prostora će se završiti u narednim godinama, čime će se ostvariti zamisao formiranja najmodernijeg, arhitektonsko-prostornog remek dela koje stanarima pruža idealne uslove za luksuzan život u centru grada sa svim postojećim pratećim sadržajima.

U prilici smo da Vam ponudimo dvosobnu nepokretnost na desetom spratu zgrade BW Verde. BW Verde je savremena stambena višespratnica u neposrednoj blizini obale Save, a odmah preko puta parka Beograd. BW Verde nudi inspirativne panoramske poglede iz svake stambene jedinice, bilo na park, reku Savu i Kulu Beograd, ili na uređeno zajedničko dvorište. Prostrane terase poboljšavaju priliv prirodnog svetla i omogućuju kombinovanje boravka u zatvorenom i na otvorenom tokom čitave godine, što predstavlja savršen način da se provede vreme u opuštanju, obedovanju, pa čak i radu na otvorenom, bez napuštanja komfora svog doma.

Stan je projektovan, izgrađen i opremljen najkvalitetnije i u skladu sa savremenim trendovima. Komforan je sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Dnevno-kuhinjsko-trpezarijski deo deli jedan prostor (open space). Jednostrano zapadno orijentisan, pa se sa komotne terase pruža lep otvoren pogled ka Savi. Svaka soba je klimatizovana, centralno grejanje po utrošku.