270,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd - image 10
270,000 € (2,621 €/m²)
103 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 103m², Čukarica, Beograd

Čukarica, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Odlican troiposoban stan. Nije poslednji sprat. PVC stolarija.. Odlicna lokacija: blizina skole, vrtica, vise linija gradskog prevoza, velikih marketa. Stan je idealan za viseclanu porodicu.
Agencijska provizija 2% hodnik,kuhinja, trpezarija, dnevna soba, tri spavace sobe, kupatilo, toalet, terasa potpuna Broj u reg. 105 Posrednicka provizija 2% 5/6 Trgovacka

Detalji o nekretnini

ID oglasa
446685
Objavljeno
11.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

103m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Sprat

5. sprat

Agencija

Goxy

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2621.36 €

Učešće 54,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,309 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
216,000 €
Učešće
54,000 €
Ukupna kamata
98,140 €
Ukupno plaćanje
314,140 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Čukarica

Čukarica
Beograd

Cena ove nekretnine je 6.55% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Čukarica

Prosečna cena: 2805.21 €/m²

Ova nekretnina je 34.66% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Čukarica

Prosečna veličina: 76 m²

2,805 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
310

Kvadratura

103m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

GN

Goxy

Slične nekretnine

Stan in Čukarica

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Čukarica, Beograd

137,000 €

Čukarica

2 sobe 0 59
Prodaja, dvosoban stan, 59m², Čukarica, Beograd
Stan in Čukarica

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Čukarica, Beograd