950,000 €
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 12
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 13
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 14
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 15
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 16
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 17
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 18
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 19
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 20
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 21
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 22
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 23
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 24
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 25
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 26
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 27
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 28
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 29
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 30
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 31
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 32
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 33
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 34
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 35
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 36
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 37
  • Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd - image 38
950,000 € (3,975 €/m²)
239 m²
9 Soba

Prodaja, stan, 239m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Opis nekretnine

8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum

Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru Beograda, spušta se od Uzun Mirkove do ulice Cara Dušana. Nepokretnost se nalazi u gornjem delu ulice. Obzirom da je ovo epicentralna lokacija, infrastrukturno je kompletno razvijena. Zbog toga je ovaj kraj uvek bio jedna od najtraženijih lokacija na tržištu nekretnina i zbog toga sigurna investicija.

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan višesobni duplex na prvom spratu salonske četvorospratne zgrade bez lifta, zidane pre Drugog svetskog rata, na 200m od Tržnog centra Rajićeva i 100m od Kalemegdana. Zgrada je u dobrom stanju spolja i iznutra i redovno održavana. Ovakav salonac u dva nivoa sa visinom plafona tipičnom za tu vrstu gradnje je retkost na tržištu. Dvostrano je orijentisan (delom ka ulici, delom ka dvorištu), a veliki broj prozora mu obezbeđuje puno svetlosti i prirodnu ventilaciju. Sve prostorije su funkcionalno raspoređene i dobrih veličina, orginalna unutrašnja i spoljašna drvena stolarija i hrastov parket, dok dva prostrana kupatila i gostinjski toalet dodatno podižu nivo udobnosti. Centralno grejanje je povezano na gradsku mrežu, ima i samostalno etažno grejanje na struju (podno). Svaka prostorija je opremljena klima uređajem. Trenutna adaptacija je urađena gips pločama te se vrlo lako sve može vratiti u prvobitno stanje. U odličnom je stanju te ne zahteva dodatna veća ulaganja.