228,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 13
228,000 € (2,214 €/m²)
103 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 103m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija , Tarket parket , uvozne sanitarije i keramika , odlicna zgrada , vrhunskog kvaliteta , lepo odrzavana , uredna , gradnja 2018. godine , mogucnost kupovine garaznog mesta , uknjizen...

Struktura - prostrana dnevna soba sa trpezarijom i izlazom na predivnu bastu- terasu , spavaca soba , kuhinja , kupatilo. Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
504290
Objavljeno
18.12.2025
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

103m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2213.59 €

Učešće 45,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,105 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
182,400 €
Učešće
45,600 €
Ukupna kamata
82,874 €
Ukupno plaćanje
265,274 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Vračar Sve Podlokacije

Vračar Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 49.02% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Vračar Sve Podlokacije

Prosečna cena: 4342.26 €/m²

Ova nekretnina je 76.37% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Vračar Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 58 m²

4,342 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
153
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Sky 88 Real Estate

Registarski broj

961

Lokacija

Beograd

Vračar Sve Podlokacije

Kvadratura

103m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SR

Sky 88 Real Estate

Slične nekretnine

Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije

Prodaja, poslovni prostor, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd