300,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 13
300,000 € (4,286 €/m²)
70 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je funkcionalan i dobro održavan stan, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje.

Osnovne karakteristike:
Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja sa ostavom, kupatilo, predsoblje i lođa
Površina: funkcionalno raspoređen prostor
Sprat: 2/4
Orijentacija: istočna – stan je uvek osunčan i svetao
Odmah useljiv

Lokacija:
Mirna i porodična zona
U blizini: škola, vrtić, ambulanta, prodavnice i stanice javnog prevoza
Odlična povezanost sa svim delovima grada

Dodatno:
Iza zgrade se nalazi parking mesto koje se takođe prodaje
Stan je očuvan i bez dodatnih ulaganja – odmah spreman za nove vlasnike

✅ Odličan izbor za porodice, ali i za investitore koji traže nekretninu sa sigurnim povraćajem kroz zakup.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina

Detalji o nekretnini

ID oglasa
504922
Objavljeno
19.12.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

70m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Sprat

2. sprat

Godina izgradnje

1968

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4285.71 €

Učešće 60,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,454 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
240,000 €
Učešće
60,000 €
Ukupna kamata
109,045 €
Ukupno plaćanje
349,045 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 29.98% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3297.14 €/m²

Ova nekretnina je 22.66% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 57 m²

3,297 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
152
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Kvadratura

70m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Voždovačka Crkva

Prodaja, četvorosoban stan, 103m², Voždovačka Crkva, Voždovac Sve Podlokacije