360,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 19
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd - image 20
360,000 € (4,865 €/m²)
74 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 74m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Savski venac, Beograd na vodi, Eterna;

74m2, 3.0, 5./7, cg, lift, interfon, internet, ostava - vešeraj, garažno mesto;

Nov, jugozapadno orijentisan, kompletno ekskuzivno opremljen trosoban stan (69m2 grejne + 5m2 terase) u zgradi Eterna;

Garažno mesto od 12,5m2 na nivou -1 po ceni od 25.000evra;

Za sve dodatne informacije obratite se na broj telefona: .

Agencijska provizija koju plaća kupac iznosi od 2% do 3% od dogovorene kupoprodajne cene i plaća se prilikom zaključenja Predugovora ili (samo ukoliko se Predugovor ne potpisuje) Ugovora o kupoprodaji predmetne nepokretnosti.

Obavezno je potpisivanje Ugovora o posredovanju i Potvrde o prezentaciji nepokretnosti.

Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
520422
Objavljeno
08.02.2026
Ažuriran
19.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

74m²

Sobe

3

Kupatila

2

Sprat

5. sprat

Parking

Da

Agencija

CityPro

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4864.86 €

Učešće 72,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,745 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
288,000 €
Učešće
72,000 €
Ukupna kamata
130,854 €
Ukupno plaćanje
418,854 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 10.16% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna cena: 4416.09 €/m²

Ova nekretnina je 15.72% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna veličina: 88 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

CityPro

Registarski broj

725

Lokacija

Beograd

Savski Venac

Kvadratura

74m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CN

CityPro

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Savski Venac, Beograd

850,000 €

Savski Venac

4 sobe 1 kupatilo 117
Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd