150,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
150,000 € (2,727 €/m²)
55 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je stan u zgradi iz 2008. godine, u prizemlju, prazan i odmah useljiv – bez čekanja, bez dodatnih komplikacija.
Struktura:
Hodnik
Prostrana dnevna soba
Dve spavaće sobe
Dva kupatila
Izlaz u dvorište
Ono što ovaj stan čini posebnom prilikom:
-Direktan izlaz u dvorište – idealno za porodice sa decom
-Savršen za kućne ljubimce
- Mogućnost uživanja u jutarnjoj kafi na otvorenom
- Pogodan i kao investicija (ordinacija, kancelarija, izdavanje)

Odlična saobraćajna povezanost ka svim delovima grada. Sve što vam je potrebno nalazi se na par minuta hoda. Autokomanda,Marketi, pošta, autobuska stanica.
Mirna lokacija, a opet sve na dohvat ruke.

Ovo nije samo stan – ovo je praktično, funkcionalno i dugoročno pametno rešenje za život ili investiciju.
Pozovite nas i zakažite obilazak. Prilike poput ove se ne zadržavaju dugo na tržištu.

+3806*/****-***
Nepokretnosti Real Estate

Detalji o nekretnini

ID oglasa
522720
Objavljeno
13.02.2026
Ažuriran
13.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

55m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

Pr

Godina izgradnje

2008

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2727.27 €

Učešće 30,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
727 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
120,000 €
Učešće
30,000 €
Ukupna kamata
54,522 €
Ukupno plaćanje
174,522 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 17.28% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3297.14 €/m²

Ova nekretnina je 3.63% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 57 m²

3,297 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
97
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Nepokretnosti Real Estate

Registarski broj

1798

Lokacija

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Kvadratura

55m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nepokretnosti Real Estate

Slične nekretnine

Stan in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd