239,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije - image 20
239,000 € (4,193 €/m²)
57 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije

Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića

2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor

U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad.

Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i prelepe terase.

Stan je za svaku preporuku. Lokacija je odlično povezana sa ostatkom grada, a u neposrednoj blizini nalazi se sav sadržaj neophodan za komforan život: škola, vrtić, prodavnice i restorani.

Uknjižen na 57m2.

Agencijska provizija 2%.

Agent Vesna Dinčić: 06*/****-*** (licenca br. 1858)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556447
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

57m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

8. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2020

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4192.98 €

Učešće 47,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,159 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
191,200 €
Učešće
47,800 €
Ukupna kamata
86,872 €
Ukupno plaćanje
278,072 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Zvezdara Sve Podlokacije

Denkova Basta
Zvezdara Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 40.81% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2977.85 €/m²

Ova nekretnina je 3.26% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 55 m²

Kvadratura

57m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Denkova Basta

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije

75,000 €

Denkova Basta

1 soba 1 kupatilo 30