265,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 19
  • Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd - image 20
265,000 € (3,732 €/m²)
71 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, prazan, uknjizen na 61 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.

Luksuzan stan u modernoj novogradnji nadomak Partizanovog stadiona.

Nekretnina sa odlicnim rasporedom prostorija, dvostrane orijentacije, sa obiljem svetlosti preko celog dana.

Stan je u visini 1. sprata jer se nalazi iznad suterena te je potpuno izdignut. Poseduje 2 komforne terase.

Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i odvojen spavaci blok sa hodnikom, 2 spavace sobe, kupatilom i 2 terase.

Prodaje se prazan pa je idealan za uredjenje po sopstvenom ukusu.

Uz stan postoji i mogucnost kupovine parking mesta u garazi zgrade po ceni od 18 000 evra.

Izuzetna nekretnina na izuzetnoj lokaciji.

Cena 265 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. uknjizen Raicevic nekretnine VP/3 Partizanov stadion

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557207
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

71m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

VP

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3732.39 €

Učešće 53,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,285 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
212,000 €
Učešće
53,000 €
Ukupna kamata
96,323 €
Ukupno plaćanje
308,323 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 15.95% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna cena: 4440.68 €/m²

Ova nekretnina je 18.72% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna veličina: 87 m²

4,441 €
Prosečna godišnja cena
+3%
Trend cena (godišnje)
5

Kvadratura

71m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nekretnine Raicevic

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Savski Venac, Beograd

195,000 €

Savski Venac

1 soba 1 kupatilo 32
Prodaja, jednosoban stan, 32m², Savski Venac, Beograd