207,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
207,000 € (3,764 €/m²)
55 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Renoviran stan, bez ulaganja, na odličnoj lokaciji.
Klasičan dvosoban, svetao, bez prolaznih soba.
U lepo održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem.
Kompletna infrastruktura.
Uknjižen, moguća je kupovina putem stambenog kredita.

Agent Kristina Kablar lic.br.1313
Telefon: Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558505
Objavljeno
18.05.2026
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

55m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Agencija

Ivela 011

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3763.64 €

Učešće 41,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,004 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
165,600 €
Učešće
41,400 €
Ukupna kamata
75,241 €
Ukupno plaćanje
240,841 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 26.39% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2977.85 €/m²

Ova nekretnina je 0.36% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 55 m²

2,978 €
Prosečna godišnja cena
+5%
Trend cena (godišnje)
16
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Ivela 011

Registarski broj

391

Lokacija

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Kvadratura

55m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

IN

Ivela 011

Slične nekretnine

Stan in Olimp

Prodaja, trosoban stan, 67m², Olimp, Zvezdara Sve Podlokacije

170,000 €

Olimp