369,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd - image 12
369,000 € (4,500 €/m²)
82 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 82m², Čubura, Beograd

Čubura, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Vračar, Čubura - Sazonova

3.0, 82m2 (terasa i lođa 12m2), CG, lift, 5/5, telefon, interfon, podrum, garaža

Prodaje se trosoban stan u Sazonovoj ulici, u mirnom delu Vračara, u neposrednoj blizini ulice Maksima Gorkog. Nalazi se na petom spratu i dvostrano je orijentisan (istok–jug).

Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila. Sa terase i lođe pruža se prelep pogled na Beograd i Avalu.

Lokacija je izuzetno pogodna, u blizini svih potrebnih gradskih sadržaja.

Mogućnost kupovine garažnog mesta u zgradi, površine 13 m2, po ceni od 40.000€.

Uknjižen na 70m2 korisne površine, mereno ima 82m2.

Agencijska provizija 2%

Agent: Goran Đurković 06*/****-*** (licenca br.4453)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559414
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

82m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

5. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2015

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4500.00 €

Učešće 73,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,789 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
295,200 €
Učešće
73,800 €
Ukupna kamata
134,125 €
Ukupno plaćanje
429,325 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Čubura

Čubura
Beograd

Cena ove nekretnine je 1.33% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Čubura

Prosečna cena: 4440.79 €/m²

Ova nekretnina je 3.88% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Čubura

Prosečna veličina: 79 m²

4,441 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
5

Kvadratura

82m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Čubura

Prodaja, trosoban stan, 89m², Čubura, Beograd

375,000 €

Čubura

3 sobe 2 kupatila 89
Prodaja, trosoban stan, 89m², Čubura, Beograd
Stan in Čubura

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Čubura, Beograd