147,700 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
147,700 € (2,787 €/m²)
53 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 53m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se komforan stan 53 m2 na Bulevaru Cara Lazara u blizini marketi, dom zdravlja, Štrand, Promenada, Fakulteti i dr. Stan je potpuno opremljen.
Sprat drugi od šest. Zgrada ima lift, stan terasu.
Pogled na Frusku goru.

Dobra investicija kako za život tako i za izdavanje.

U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%

Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 06*/****-*** ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.
Registar posrednika 1405

Detalji o nekretnini

ID oglasa
492070
Objavljeno
14.11.2025
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

53m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2786.79 €

Učešće 29,540 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
716 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
118,160 €
Učešće
29,540 €
Ukupna kamata
53,686 €
Ukupno plaćanje
171,846 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 11.62% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna cena: 3153.19 €/m²

Ova nekretnina je 7.61% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna veličina: 49 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Kvadratura

53m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

122,500 €

Grbavica

1 soba 0 35
Stan in Grbavica

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije