154,500 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
154,500 € (2,861 €/m²)
54 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se 2.5 soban stan u NOVOM SADU,SOMBORSKI BULEVAR,površine 54 m2.U ceni ostaje kuhinja.Stan je odličnog rasporeda u zgradi renomiranog investitora. Svetao, sklonjen od buke i saobraćaja. Nalazi se u blizini svih sadržaja ,škola,vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji.Dobra komunikacija sa ostalim delovima grada.U ceni je i agencijska provizija.Pozovite i pogledajte ovu nekretninu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
539303
Objavljeno
29.03.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2861.11 €

Učešće 30,900 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
749 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
123,600 €
Učešće
30,900 €
Ukupna kamata
56,158 €
Ukupno plaćanje
179,758 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Bulevar patrijarha Pavla

Bulevar patrijarha Pavla
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 3.06% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Bulevar patrijarha Pavla

Prosečna cena: 2776.10 €/m²

Ova nekretnina je 5.34% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bulevar patrijarha Pavla

Prosečna veličina: 51 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla

Kvadratura

54m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Bulevar patrijarha Pavla

Prodaja, trosoban stan, 82m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije

236,900 €

Bulevar patrijarha Pavla