138,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
138,000 € (2,509 €/m²)
55 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju komforan, kompletno, moderno, renoviran jednoiposoban stan u ulici Cara Dušana.

Veoma svetao, dvorišno orijentisan stan sa dnevnom sobom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom, kupatilom i prostranom terasom na koju se izlazi iz spavaće sobe.

Odlična investicija kako za izdavanje, tako i za život, bez ikakvih dodatnih ulaganja.

Izražena cena je sa uračunatom agencijskom provizijom.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na 06*/****-***, 06*/****-***,  Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, registar posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556457
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

55m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2509.09 €

Učešće 27,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
669 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
110,400 €
Učešće
27,600 €
Ukupna kamata
50,161 €
Ukupno plaćanje
160,561 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Adamovićevo Naselje

Adamovićevo Naselje
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 14.52% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Adamovićevo Naselje

Prosečna cena: 2935.45 €/m²

Ova nekretnina je 1.11% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Adamovićevo Naselje

Prosečna veličina: 56 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Adamovićevo Naselje

Kvadratura

55m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Adamovićevo Naselje

135,000 €

Adamovićevo Naselje

2 sobe 0 55
Stan in Adamovićevo Naselje

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

139,150 €

Adamovićevo Naselje

2 sobe 0 49
Stan in Adamovićevo Naselje

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

144,200 €

Adamovićevo Naselje

1 soba 0 42
Stan in Adamovićevo Naselje

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

139,536 €

Adamovićevo Naselje

2 sobe 0 57
Stan in Adamovićevo Naselje

Prodaja, dvosoban stan, 47m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije