192,820 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
192,820 € (2,678 €/m²)
72 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kopernikova. Uknjižen dvoiposoban duplex stan nadomak Bulevara Evrope, a u neposrednoj blizini Novosadskog sajma, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni hodnik, kupatilo sa kadom i terasa. Pozicioniran na IV spratu stambene zgarde sa liftom. Stan se prodaje sa nameštajem prikazanim na fotografijama. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560712
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

72m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2678.06 €

Učešće 38,564 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
935 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
154,256 €
Učešće
38,564 €
Ukupna kamata
70,087 €
Ukupno plaćanje
224,343 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Nova Detelinara

Nova Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 8.42% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Nova Detelinara

Prosečna cena: 2924.24 €/m²

Ova nekretnina je 37.59% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Nova Detelinara

Prosečna veličina: 52 m²

2,924 €
Prosečna godišnja cena
+12%
Trend cena (godišnje)
14
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Vinson doo Novi Sad

Registarski broj

1085

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara

Kvadratura

72m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Vinson doo Novi Sad

Slične nekretnine

Stan in Nova Detelinara

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije