183,750 €
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 10
183,750 € (3,224 €/m²)
57 m²

Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Dobrodošli u Elia Residence u Bečićima, gdje se luksuz i udobnost spajaju u ovom potpuno novom, potpuno namještenom jednosobnom stanu. Nikada ranije korišćen, ovaj prekrasni stan od 57 m² nudi neusporedivo životno iskustvo u jednoj od najtraženijih lokacija.

Elia Residence nije samo dom; to je stil života. Kompleks se može pohvaliti nizom vrhunskih pogodnosti dizajniranih da zadovolje sve vaše potrebe. Uživajte u mirnoj atmosferi na licu mjesta u sauni, savršenoj za opuštanje nakon dugog dana. Udoban prijemni prostor osigurava da se vi i vaši gosti uvijek osjećate kao kod kuće.

Iskoristite lijepo održavan bazen, idealan za osvježavajuće kupanje tokom toplog dana. Kafić na licu mjesta pruža pogodan prostor za ležernu kafu ili brzi zalogaj, dok dobro opremljena teretana podržava vaš aktivan stil života.

Sam stan je remek-djelo modernog dizajna i udobnosti. Pažljivo namješten visokokvalitetnim komadima, svaki detalj je pažljivo razmotren kako bi se stvorio skladan životni prostor. Otvoreni plan rasporeda maksimizira prostor i svjetlost, stvarajući prijatnu atmosferu u koju ćete se rado vraćati.

Smješten u živahnom području Bečića, Elia Residence nudi lak pristup prelijepim plažama, lokalnim trgovinama i odličnim restoranima. Bilo da tražite mirno utočište ili bazu za istraživanje najboljeg u regiji, ovaj luksuzni stan je savršen izbor.

Ne propustite priliku da ovaj izuzetan posjed postane vaš novi dom. Kontaktirajte nas danas da dogovorite razgledanje i iskusite eleganciju i udobnost Elia Residence. Vaš dom iz snova u Bečićima vas čeka.